Nomainīt valūtu
EUR
LS
LT
RUB
USD
Meklēt
KATALOGS
Autora tiesību aizsargāšana
Izmantošanas un Erobalt.com portāla un autora tiesību aizsargāšanas nosacījumi
„Erobalt" ir kompānijas DKM Brothers OÜ iereģistrētā tirdznieciskā zīme;, pret kuru attiecas jebkuri logo, attēlošanas, artikuli, dekoratīvi elementi esošās īpašās un raksturīgas piederības pazīmes pie norādītās tirdznieciskās zīmes. Skar tas ne tikai Erobalt.com portāla, bet arī visi citi, ja cits nav norādīts katrā konkrētā gadījumā.
Atrodoties uz Erobalt internetportāla Jūs automātiski piekrītat izmantot informāciju, kura atrodas uz šā portāla, tikai likumiskos mērķos un tādējādi, lai Jūsu darbība nepārkāpa citu seju tiesību.
Materiālu lasīšana uz Erobalt .com portāla ierodas visiem bezmaksas.
Portāla redakcija izmantojot materiālus, kas iztēlojas uz internet -portālu Erobalt, izmanto dažādus informācijas avotus, norādot obligātā kārtībā atsauci uz avotu. Tā kā Erobalt redakcijai nav informācijas kontroles pār avotiem un nevar kontrolēt to saturu, tad redakcija nevar garantēt ticamo informācijas, kas ir saņemta no tādiem avotiem. Sakarā ar to kompānija DKM Brothers nenes atbildību par iespējamām sekām. Līdz ar to Erobalt redakcija dara visu ko no viņas atkarīgs, lai informācija, kas tiek ietverta uz saita, būtu tak ticama.
Autora tiesības
Ar visu ietvertu uz Erobalt materiālu (artikuli, fotogrāfijas, videomateriāli, attēlošanas un t.t.) portāla ierodas kompānija DKM Brothers vai norādītajos gadījumos cits īpašnieks. Ir aizliegta kopēšana, reprodukcija un citādi materiālu izmantošana.
Referācija, reprodukcija, kopēšana, citējums un izplatīšana esamās informācijas uz Erobalt portāla atļauts tikai tajā gadījumā, kad nopublicēto pantu vai citātu (vai cits materiāls) apgādāja atsauce uz orģinālu pantu, vai uz Erobalt portālu visumā ar viņa autorības norādījumu. Internet -vidū papildinājumā pie augstāk uzskaitīta vajag pielikt giper-atsaukšanu uz referācijas materiālu. Jebkuru citu materiālu izmantošana pieprasa DKM Brothers iepriekšēju rakstisku piekrišanu. Norādīto prasību pārkāpuma gadījumā DKM Brothers var pieprasīt naudas kompensāciju - nelikumīgas panta (nodalījumu «Derīgi zināt ») izmantošanas gadījumā, jaunumu svītras («Jaunuma nodalījums ») kompensācijas izmēru sastāda 5000 igauņu kronas, citos gadījumos minimāli - 4000 igauņu kronas.
Foto - un videomateriāli, kuru īpašnieks ir DKM Brothers, var izmantot tikai nemaināmajā ainā un ar atsauci uz avotu.

0,0319 sec.
Dienas aptauja
Kā jūs attiecaties pret grupālu seksu? Vai mēģinājat?
tas vienkārši super, protams mēģināju
nezinu, nekad nemēģināju
nezinu, bet gribu pamēģināt, ja būs piemērota grupa
tas ir vienkāršs šausmas
es ar seksu vispār nenodarbojos, man tas nevajag

Jaunumi

Scientists have finally got a grip on our dee ...sīkāk

MARIA SHARAPOVA has been voted the sexiest f ...sīkāk

Another "celebrity" sex tape is about to hit ...sīkāk

Kino zvaigznes

Mūsu draugi