Valuuta
EUR
LS
LT
RUB
USD

Teie ees on Balti riikides kõige suurema täiskasvanute portaal. Võtame heameelega vastu kõik Teie märkused ja ettepanekud.
Lugupidamisega,
Erobalt.com

Otsing
KATEGOORIAD

Omamoodi põnevust ja elevust tekitab ka seks ekstreemsetes kohtades ja tingimustes. Antud ala ei nõua suurt kogemust ja ettevalmistust, piisab vaid ettevõtmisest ja õige koha leidmisest.

Lugesin hiljuti, mida arvavad meelierutavast teemast Eeva.ee kasutajad ning millised on nende kogemused selles valdkonnas.

Kõikvõimalikke kasutajate poolt välja toodud ja proovitud ekstreemseid kohti on palju.

Esineb täiesti avalikke ja rahvarohkeid kohti, kui ka mõnevõrra privaatsemaid: baari taga, pargipingil, trepikojas, avalikus tualetis, vesiratta peal, puukuuris, meres, maja katusel, veekeskuses, jne., jne.

Tsiteerides üht kasutajat: «Õues - suvehommikul Peetri nimelise küla bussijaamas, kummipaadis merel kaldast mitte kuigi kaugel, vana sõjaväe vaatetorni otsas, tilkuva vihmaveeräästa all suvilas. Sees - metal kontserdi ajal kõige tagumises reas.»

Ja tsiteerides üht teist kasutajat: «Rannas, autos (mis ei kuulund meile, nimelt olime maal ja tuli isu, jaanipäev, igalpool oli rahvas, sattusime mingi maja juurde, kedagi polnud kodus, hoovis oli mosse, proovisime kas uksed olid lahti...ja voilaa...olidki...).“

Esineb veel mitmeid kohti, kus Eeva.ee kasutajatel äkitselt kirg on peale tulnud: bussi tagaistmel, auto esiistmel, tagaistmel, pagasinikul ja pagasnikus.

Eriti meeödivad kogemused on kasutajatel aga suuseksiga liikuvas sõidukis: «Mulle meeldib musile autoga sõites (kui tema on roolis) suuseksi teha. Ta ise ütleb selle kohta, et paremat asja pole olemas.»

Kodus olevaid kohti eriti ekstreemseteks ei peeta, kui siis ainult olukordades, kus keegi pereliikmetest on iga hetk koju tulemas ja võib tõenäoliselt kirehoole peale sattuda.

Küll on sisetingimustes ekstreemsete alade alla aga liigitatud seks kontoris, kinos ja kontserdil.

Allikas Elu24
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimisel viide http://www.erobalt.com/ leheküljele on kohustuslik

Et postitada, pead end enne registreerima kasutajaks (registreerumine). Milleks registreeruda?!

0,0390 sec.
Uudised

Seksikad kehad, energiline muusika ja salapär ...lähemalt

Vahemere ühte kauneimat ja parima kliimaga Go ...lähemalt

TARTUS HAKATAKSE ÕPETAMA STRIPTIISI Tantsij ...lähemalt

Pornostaarid

Meie sõbrad