Valuuta
EUR
LS
LT
RUB
USD

Teie ees on Balti riikides kõige suurema täiskasvanute portaal. Võtame heameelega vastu kõik Teie märkused ja ettepanekud.
Lugupidamisega,
Erobalt.com

Otsing
KATEGOORIAD
Kuulus Ameerika räppar ja näitleja Queen Latifah plaanib oma pikaaegse partneri Jeanette Jenkinsi`ga abielusadamasse jõuda. Californias on samasooliste abielud seaduslikud.

 

See on Queen Latifahi`le suur samm, sest avalikult pole ta oma partnerit veel isegi maininud. Arvatavasti kardab Latifah, et uudis tema lesbilisusest võib maksta talle filmirolle. Ka Jeanette pole avalikult oma naistelembust kinnitanud. Jeanette ajas udujuttu nagu oleks ta kihlatud hoopis meesterahvaga.
Eelmise aasta septembris ostis Latifah oma kallimale uue auto. Latifah lasi uhiuue Range Roveri üllatusena tuua restorani ette, kus paarike lõunat sõi. Lähedalolevate isikute sõnul on armunutel plaanis intiimne abielutseremoonia perekonna ja lähimate sõpradega.
Latifah ja Jeanette on mõlgutanud mõtteid lapse adopteerimisest. Kui Latifah ametlikult oma lesbilisust kinnitab, on oodata suuremat meediakära.

Allikas Trend24
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimisel viide http://www.erobalt.com/ leheküljele on kohustuslik

 

Et postitada, pead end enne registreerima kasutajaks (registreerumine). Milleks registreeruda?!

0,0376 sec.
Uudised

Seksikad kehad, energiline muusika ja salapär ...lähemalt

Vahemere ühte kauneimat ja parima kliimaga Go ...lähemalt

TARTUS HAKATAKSE ÕPETAMA STRIPTIISI Tantsij ...lähemalt

Pornostaarid

Meie sõbrad