Valuuta
EUR
LS
LT
RUB
USD

Teie ees on Balti riikides kõige suurema täiskasvanute portaal. Võtame heameelega vastu kõik Teie märkused ja ettepanekud.
Lugupidamisega,
Erobalt.com

Otsing
KATEGOORIAD

"Otsustasin lõuaimplantaadi panna, kuna ma polnud oma profiiliga rahul," räägib strippari ametit pidav Marco Tasane. "Maksis 13 500 krooni, mis polnudki nii kallis, kui arvasin."

Mees on läbi teinud mitu ilulõikust, näiteks viie aasta eest käis ta endale otsaette Botoxit süstimas. "Mul oli otsaees arm ja suured vaod, tahtsin teha lihvimist, aga soovitati Botoxi süsti. Tulemus oli super," kiidab mees ajakirjale Just! ilulõikust, mis on püsinud juba viis aastat. Hind 5000 krooni.
Kolme aasta eest lasi mees kohendada oma "rotinaeratust" ehk neli esihammast said lühemaks lihvitud ja portselani alla maetud. Hinnaks 12 000 krooni.

Igakuiselt kulub mehel kuus umbes paar tuhat krooni oma välimuse eest hoolitsemisele - solaariumid ja trennid, juuksurid ja kosmeetikud... Riietele kulub vastavalt aastajaast, nagu ta ise ütleb. Talvel umbes 15 000 kuus, suvel 3000-6000 krooni.

 

Allikas SL Õhtuleht
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimisel viide http://www.erobalt.com/ leheküljele on kohustuslik

Yups 09 June 2008, 11:58
Ma arvan, et seda meest aitab ainult täielik pea vahetus
Et postitada, pead end enne registreerima kasutajaks (registreerumine). Milleks registreeruda?!

0,0404 sec.
Uudised

Seksikad kehad, energiline muusika ja salapär ...lähemalt

Vahemere ühte kauneimat ja parima kliimaga Go ...lähemalt

TARTUS HAKATAKSE ÕPETAMA STRIPTIISI Tantsij ...lähemalt

Pornostaarid

Meie sõbrad